Crawford - Indongo. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Crawford - Indongo. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Twitter

Pojedynek Terence’a Crawforda (31-0 22 KO) z Juliusem Indongo (22-0, 11 KO) będzie główną atrakcją gali, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w Pinnacle Bank Arena w amerykańskim mieście Lincoln. Stawką pojedynku będą pasy mistrzowskie WBC, WBO, WBA i IBF w wadze super lekkiej. Transmisja pojedynku Terrence Crawford – Julius Crawford od godziny 3:00 w Polsacie Sport.

Crawford jest posiadaczem pasów WBC i WBO. Do Indongo należą tytuły mistrzowskie WBA i IBF. Obaj pięściarze są jak do tej pory niepokonani na zawodowych ringach. 30-letni Amerykanin blisko 71% zwycięstw zanotował przed czasem. Pięściarz z Namibii może pochwalić się skutecznością nokautów na poziomie 50%. To czwarta sytuacja w historii boksu zawodowego, kiedy w puli są wszystkie cztery pasy mistrzowskie najbardziej cenionych federacji.

 

Crawford w maju 2017 roku wygrał przed czasem w Felixem Diazem (19-2, 9 KO). Wcześniej, w grudniu 2016 roku, zwyciężył z Johnem Moliną JR (29-7, 23 KO). Indongo ma za sobą natomiast wygrane boje z Rycky’m Burnsem (41-6-1, 14 KO) i Eduardem Troyanovkim (26-1, 23 KO).

 

Walka Crawforda z Indongo zapowiada się jako jedno z najciekawszych starć bokserskich w 2017 roku.

 

Transmisja pojedynku Terrence Crawford – Julius Crawford od godziny 3:00 w Polsacie Sport. Komentują Janusz Pindera i Albert Sosnowski.

KB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze