Liverpool wyszarpał zwycięstwo z Crystal Palace

Liverpool w końcu przerwał złą serię domowych spotkań z Crystal Palace! "The Reds" wygrali 1:0 po golu Sadio Mane.

Ostatnie trzy potyczki między Liverpoolem a Crystal Palace na Anfield kończyły się zwycięstwami gości. Tym razem "The Reds" w końcu potrafili przerwać złą serię i odnieśli skromne zwycięstwo mimo sporych męczarni. Jedynego gola strzelił Sadio Mane, który wykorzystał nieporadność przeciwników i spokojnie pokonał Wayne'a Hennesseya.

Szalony mecz obejrzeli kibice na St.Mary's Stadium, gdzie Southampton prowadziło z West Ham United już 2:0 i grało w przewadze liczebnej. Wtedy jednak niespodziewanie dwie bramki zdobył Javier Hernandez i gospodarze musieli postarać się o wyszarpanie trzech oczek. Ta sztuka udała im się w doliczonym czasie gry, kiedy Charlie Austin wykorzystał rzut karny.

Pewne zwycięstwo odniosło także Leicester City, które ograł Brighton 2:0.

Wyniki:

Bournemouth - Watford 0:2 (Richarlison 73, Capoue 86)

Burnley - West Bromwich Albion 0:1 (Robson-Kanu 71)

Leicester - Brighton 2:0 (Okazaki 1, Maguire 54)

Liverpool - Crystal Palace 1:0 (Mane 73)

Southampton - West Ham United 3:2 (Gabbiadini 11, Tadic 38 [rz.k.], Austin 90+3 [rz.k.] - Hernandez 45, 74)