Mańkowski: McGregor jest gościem z innej planety! Życzę mu zwycięstwa

Sporty walki

Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB), mistrz KSW w wadze półśredniej, skomentował zestawienie Floyda Mayweathera z Conorem McGregorem. Hitowa walka odbędzie się już 26 sierpnia w Las Vegas. - Na 100 walk Mayweather wygrałby 97, McGregor - 3. Nie ukrywam, że fajnie by było, jeśli byłaby to jedna z tych trzech - powiedział.

Maciej Turski: Pierwsza gala Babilon MMA za nami. Jak się podobało?

 

Borys Mańkowski: Podobało mi się bardzo. Fajny klimat, mimo że pogoda nie dopisała, to dopisali ludzie. I do tego wygraliśmy, więc jestem zadowolony.

 

Wystąpiłeś w innej roli, gdyż znalazłeś się w narożniku. Bardziej się emocjonujesz, będąc właśnie w narożniku czy jednak w klatce?

 

Emocje się różnią, więc ciężko je porównać. To inny stres.

 

Daniel Skibiński wypełniał plan taktyczny w stu procentach? Widzieliśmy, że zafundował rywalowi trochę latania...

 

To jest właśnie on! Zrobił to, co należało, aczkolwiek takiej końcówki się nie spodziewałem. Myślę, że nikt się nie spodziewał.

 

Na koniec: jak Ci się podoba zestawienie Floyda Mayweathera z Conorem McGregorem?

 

Conor jest gościem z innej planety! Jest gościem, który nawet nigdy nie bił się w boksie, tylko w MMA. Mało tego jest znany tak od dwóch-trzech lat, zrobił to bardzo szybko. Teraz walczy z gościem, do którego jest ustawiona kolejka znakomitych bokserów, którzy biją się od lat i nie ma szans, by bili się z Floydem. A tu Conor się z nim bije! On doskonale wie, jak działa świat. Działa chyba trochę źle, skoro trash talkiem można dojść do takich rzeczy. Życzę Conorowi jak najlepiej.

 

Kto jest dla Ciebie faworytem? Wydaje się, że jest on oczywisty...

 

Oczywiście Floyd. Na 100 walk Mayweather wygrałby 97, McGregor - 3. Nie ukrywam, że fajnie by było, jeśli byłaby to jedna z tych trzech walk. Życzę Conorowi zwycięstwa! Nie zdziwię się, jeśli coś mu się uda, bo jest bardzo nieprzewidywalny gość!

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie