Szpilka odcina się od mediów społecznościowych

Sporty walki

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) jeszcze do niedawna był bardzo aktywny w mediach społecznościowych, ale to już przeszłość... Jak poinformowała jego narzeczona Kamila Wybrańczyk, "Szpila" postanowił przynajmniej na pewien czas odciąć się od tego wszystkiego.

"Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi… Artur pozdrawia wszystkich swoich kibiców, ale na ten moment odcina się od mediów społecznościowych i czytania komentarzy. Będę Was informować na bieżąco o jego planach na przyszłość. Trochę pokory się przydało, teraz trzeba się podnieść i zapracować na swój sukces" - czytamy w poście zamieszczonym przez Wybrańczyk na fanpage'u Szpilki.

 

 

"Szpila" był jednym z najbardziej aktywnych polskich sportowców w mediach społecznościowych. Jego profil na Facebooku śledzi ponad 850 tysięcy osób. Do tego dochodzi Instagram - 96,9 tysięcy i Twitter - 17,7 tysięcy.

 

28-latek ostatnią walkę stoczył w lipcu, przegrywając niespodziewanie z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO). Z pewnością nie tak wyobrażał sobie swój powrót na ring po półtorarocznej przerwie.

 

W załączonym materiale skrót walki Artur Szpilka - Adam Kownacki.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze