PashaBiceps na liście najlepszych w historii CS:GO!

E-sport
PashaBiceps na liście najlepszych w historii CS:GO!
fot. Gamepur

Jaki jest najbardziej spektakularny sposób wyeliminowania przeciwnika w Counter-Strike’u: Global Offensive? Użycie noża, rzecz jasna. Przekonajcie się, jakie zabójstwa „kosami” uznał za najlepsze w historii serwis theScoreesports.com. W kompilacji nie zabrakło popisów Polaka.

Pokonanie rywala nożem w CS:GO cenne jest nie tylko ze względów ekonomicznych. Co prawda, za tego typu fraga gracz otrzymuje $1500, a więc aż pięć razy więcej niż zazwyczaj, aczkolwiek wszyscy wiemy, że pieniądze nie są w takim przypadku najważniejsze. Głównie chodzi przecież o pochwalenie się swoimi umiejętnościami, kunsztem profesjonalisty, CS-owym rzemiosłem, a nade wszystko ważne jest ośmieszenie przeciwnika. Nic więc dziwnego, że nieczęsto spotykane „kosy” wzbudzają najgłośniejszy aplauz publiki, mocno odciskając swoje piętno w historii rywalizacji.

 

Redakcja serwisu theScoreesports postanowiła uporządkować trochę widowiskowe akcje, zbierając w jednym wideo dziesięć najlepszych według niej zagrań z nożem w ręku w historii gry.

 

 

Kompilacja zaczyna się od bohaterskiej szarży Caspera ‘cadiaNa’ Møllera, który powstrzymał rozbrajającego bombę antyterrorystę, jeszcze z pierwszego sezonu ESL Pro League. Nie brakuje jednak zagrań współczesnych – jak to Kristiana ‘k0nfiga’ Wienecke z ELEAGUE Majora czy Kevina ‘keeva’ Bartholomäusa z ćwierćfinału krakowskiego PGL Majora.

 

Na specjalne wyróżnienie zasługuje bezsprzecznie Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, którego przedstawienie ulokowano na piątym miejscu. Polak najpierw cierpliwie i sprytnie zaszedł od tyłu Ricardo ‘foxa’ Pacheco, by następnie w podstępny sposób wbić mu nóż w plecy, zdobywając cenne AWP. I choć ostatecznie Virtus.pro ćwierćfinałowy pojedynek z G2 Esports podczas DreamHack Open Cluj-Napoca 2015 przegrało, zagranie Jarząbkowskiego przeszło już do historii.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze