Finał ATP w Cincinnati: Kyrgios – Dimitrow. Transmisja w Polsacie Sport

Nick Kyrgios w swoim debiutanckim finale zawodów rangi ATP World Tour Masters 1000 zmierzy się z rozstawionym z numerem siódmym Bułgarem Grigorem Dimitrowem. Transmisja finału turniej ATP w Cincinnati Kyrgios - Dimitrow od 22:00 w Polsacie Sport.

W półfinale Dimitrow pokonał reprezentanta gospodarzy Johna Isnera 7:6 (7-4), 7:6 (12-10). Był to drugi pojedynek Dimitrowa z Isnerem. Poprzedni - w Miami w 2015 roku - wygrał Amerykanin. Tym samym Bułgar zagra o siódmy tytuł w karierze, a trzeci w tym roku.

Natomiast Kyrgios w walce o finał pokonał w dwóch setach Davida Ferrera 7:6(3), 7:6(4). Ważnym elementem w grze zwycięzcy był jego serwis. Zaserwował bowiem aż 14 asów w tym pojedynku! Dzięki temu Kyrgios pierwszy raz zagra finale turnieju rangi ATP World Tour Masters 1000. Ogółem to już jego piąty finał. Z czterech z nich wychodził jako wygrany. Jak będzie tym razem?

Transmisja finału turniej ATP w Cincinnati Kyrgios - Dimitrow od 22:00 w Polsacie Sport.