Nowe fakty ws. ataku nożem! Ranny kibic Widzewa to zawodnik MMA!

Piłka nożna
Nowe fakty ws. ataku nożem! Ranny kibic Widzewa to zawodnik MMA!
fot. PAP

Przed meczem Widzewa Łódź z Wartą Sieradz (3:0) jeden z kibiców gospodarzy został pchnięty nożem. Jak potwierdził serwis WP Sportowe Fakty, ranny fan był zawodnikiem MMA! Dla Adama Zająca (9-3, 6 KO) zorganizowana została zbiórka krwi.

Wszystko wydarzyło się w sobotni wieczór tuż przed meczem Widzewa. Zając został napadnięty przez pijanego mężczyznę i został zraniony nożem w szyję i brzuch. Policja zatrzymała podejrzanego sprawcę, który miał na rękach krew. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ten człowiek zadał kibicowi Widzewa ciosy nożem. Funkcjonariusze nie znają jednak powodu napaści. Są jednak podejrzenia, że chodziło tu o porachunki kibicowskie. Wiadomo, że potencjalny sprawca był pod wpływem alkoholu.

 

Jak się okazało rannym był zawodnik MMA, Adam Zając. Zawodnik walczący na galach organizacji ACB potrzebuje krwi grupy 0RH+. Błyskawicznie została zorganizowana akcja zbiórki krwi dla rannego, do której włączył się Marcin Wrzosek.

 

 

Stan Zająca jest ciężki, więc krew jest potrzebna jak najszybciej. Zachęcamy do rozpowszechnienia tej informacji i pomocy!

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze