Szwedzi mieszają. Lekr0 w fnatic, dennis i pyth w GODSENT

E-sport
Szwedzi mieszają. Lekr0 w fnatic, dennis i pyth w GODSENT
fot. HLTV.org

Zmiany na szwedzkiej scenie zapoczątkowane odejściem z fnatic Olofa ‘olofmeistera’ Kajbjera i Dennisa ‘dennisa’ Edmana doprowadzone niemal do końca. Kajber trafił przecież do FaZe Clanu, dennis natomiast – co potwierdzono dziś – wskoczył w trykot GODSENT.

Jak się okazało, na linii dwóch czołowych ekip ze Szwecji doszło do kolejnych przetasowań. Tym jednak razem drużyny wymieniły się tylko jednym zawodnikiem. Dennis znalazł się nagle w szeregach GODSENT, z których wprost do fnatic ponownie uciekł Jonas ‘Lekr0’ Olofsson. Ponadto, w zespole reprezentowanym przez RFRSH nie zobaczymy więcej Markusa ‘pronaxa’ Wallstena, któremu ze względu na niezadowalające wyniki podziękowano za dalszą współpracę. Nie wiemy jeszcze, kto na stałe zastąpi go w składzie. Do czasu znalezienia brakującego ogniwa formację – głównie w ESL Pro League – wspomagać będzie Jacob ‘pyth’ Mourujärvi.

 

- Minęły dwa lata, od kiedy dołączyłem do fnatic, rozpoczynając wspaniałą przygodę. Niemniej, wszystko kiedyś się kończy. Teraz czekam na powrót do moich kolegów z przeszłości: Simona ‘twista’ Eliassona i Joakima ‘disco doplana’ Gidetuna – mówi dennis, dodając, że: - Razem z nimi dotarłem do półfinału tegorocznego ELEAGUE Majora i w tym składzie celujemy w podobne wyniki, a nawet większe.

 

Skład GODSENT:

 

Simon "twist" Eliasson Joakim "disco doplan" Gidetun Andreas "znajder" Lindberg Dennis "dennis" Edman Jacob "pyth" Mourujärvi (tylko w ESL Pro League)

 

Skład fnatic:

 

Robin "flusha" Rönnquist Jesper "JW" Wecksell Freddy "KRIMZ" Johansson Maikil "Golden" Selim Jonas "Lekr0" Olofsson

 

Oba zespoły w nowych składach zadebiutują już jutro w ramach ESL Pro League. Fnatic o 21:20 stanie naprzeciw BIG, a GODSENT o tej samej porze podejmie mousesports.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie