Zawodnik MMA pobił mistrza świata na śmierć w ulicznej walce! (WIDEO)

Sporty walki
Zawodnik MMA pobił mistrza świata na śmierć w ulicznej walce! (WIDEO)
fot. youtube.com

Tragiczna informacja dobiegła świat sportu z Rosji: zawodnik MMA Anar Ziranov pobił ze skutkiem śmiertelnym dużo potężniej zbudowanego mistrza świata i Europy w trójboju siłowym, Andrieja Draczewa. Dwóch sportowców starło się w ulicznej walce przed kawiarnią. Całe zajście uchwyciły uliczne kamery, a nagranie wyciekło do sieci.

Około siódmej rano w rosyjskim Chabarowsku doszło do wielkiej tragedii. Przebywający w kawiarni mistrz świata i Europy w trójboju siłowym Andriej Draczew był prowokowany przez grupę mężczyzn, prawdopodobnie związanych z mieszanymi sztukami walki.

Potężnie zbudowany Draczew stanął do walki jeden na jednego przed lokalem, a rywalem był prawdopodobnie Anar Ziranov. Sportowcy zdjęli koszulki i rozpoczęli uliczny pojedynek. Dużo mniejszy rywal ciężarowca szybko powalił go na ziemię "obrotówką", a Draczew padł na glebę uderzając głową w beton. Tam został dobity serią ciosów w twarz.

Całemu zajściu przyglądali się przechodnie oraz ochrona lokalu, która zareagowała dopiero po kilku uderzeniach w głowę. Draczew był już nieprzytomny i zmarł na miejscu.

Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo; za winnym wysłano już list gończy.

 

Nagranie z tragicznego zajścia można znaleźć pod TYM adresem.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze