Były reprezentant Anglii pobił się podczas meczu i wyleciał z boiska (WIDEO)

Jack Wilshere jeszcze kilka lat temu był uznawany za największą nadzieję angielskiego futbolu. Dziś 25-letni pomocnik jest na zakręcie swojej kariery i gra w drużynie rezerw Arsenalu Londyn. Podczas meczu drugiej drużyny „Kanonierów” przeciwko Manchesterowi City Wilshere wdał się w bójkę, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Sytuacja miała miejsce w 63. minucie spotkania, a Arsenal wygrywał wtedy 4:1. W środku pola Wilshere podał piłkę do swojego kolegi, a już bez futbolówki przy nodze ostro zaatakował go jeden z zawodników „Obywateli”. Piłkarzowi „Kanonierów” puściły nerwy i powalił na murawę rywala Manchesteru. Potem wdał się w szamotaninę z pozostałymi graczami gości, a na boisku powstało spore zamieszanie. Wilshere otrzymał od arbitra czerwoną kartkę i resztę spotkania spędził już w szatni.

Wilshere, który w Premier League w barwach Arsenalu zadebiutował w wieku zaledwie 16 lat nie ma w ostatnim czasie zbyt wielu powodów do radości. Niemalże cały poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w AFC Bournemouth, gdzie rozegrał 28 meczów i zanotował tylko dwie asysty. Rok wcześniej zmagał się z poważną kontuzją i wystąpił tylko w trzech meczach w angielskiej ekstraklasie. Na boisku spędził łącznie 141 minut.