Eurovolley 2017: Tego nie wniesiecie na PGE Narodowy

Siatkówka
Eurovolley 2017: Tego nie wniesiecie na PGE Narodowy
fot. Cyfrasport

W czwartek na PGE Narodowym rozpoczną się siatkarskie mistrzostwa Europy. Na trybunach zasiądzie około 60 tysięcy kibiców. Czy wszystkim uda się wejść na stadion? Organizatorzy ściśle określili przedmioty, których nie można wnieść na teren obiektu.

Podczas trwania tak wielkiej imprezy masowej ważne jest bezpieczeństwo. Organizatorzy nie zapomnieli o tym aspekcie i przygotowali listę przedmiotów, z którymi kibice nie zostaną wpuszczeni na najważniejsze siatkarskie wydarzenie tego roku.

O ile wykaz obejmuje rzeczy oczywiste, takie jak materiały pirotechniczne, broń, alkohol, czy narkotyki, o tyle może dziwić umieszczenie na nim przedmiotów codziennego użytku, takich jak np. plecak.

Przed podróżą na Narodowy najlepiej sprawdzić prognozę pogody. W przypadku deszczu dobrym rozwiązaniem będą kurtki przeciwdeszczowe, lub małe, podręczne parasolki. Duże parasole z ostrym zakończeniem mogą być powodem odmowy wpuszczenia na mecz.

Ważna informacja dla motocyklistów i rowerzystów. Kaski również zostały wpisane na listę zakazanych przedmiotów.

Na teren stadionu można będzie wnieść jedynie napoje w zakręcanych plastikowych butelkach nieprzekraczające pół litra. Puszki, szklane pojemniki oraz plastikowe butelki większe niż wyżej wymieniona pojemność zostaną zatrzymane przed wejściem.

Tak wielkie wydarzenie byłoby świetną okazją do zareklamowania wielu produktów. Wszelkie próby rozpowszechniania ulotek są zakazane. Materiały propagujące treści rasistowskie również spowodują odmowę udziału w wydarzeniu.

Transparenty i flagi większe niż te o wymiarach 1,5x2 metry nie będą mile widziane. Wskaźniki laserowe także najlepiej zostawić w domu.

Obsługa prowadząca selekcję będzie zwracać uwagę także na stroje. Buty z metalowymi zakończeniami, łańcuchy, ozdoby z kolcami lub inne przedmioty mogące tworzyć zagrożenie, należy zarezerwować na inne okazje.

Na koniec przykra informacja dla prężnie działających w social mediach. Nie będzie można uwiecznić obecności na meczu otwarcia przy pomocy selfie sticka. Profesjonalne aparaty fotograficzne, kamery, laptopy, czy iPady również znalazły się na liście zakazanych przedmiotów. Nie trzeba się jednak martwić. Kompaktowe aparaty fotograficzne i telefony nie będą stanowiły problemu.

Najpotrzebniejsze rzeczy najlepiej spakować w niewielkie torebki. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz wnoszenia plecaków, toreb podróżnych oraz walizek.

Osoby posiadające bilety na miejsca mocno oddalone od płyty boiska nie muszą się bać o widoczność. Organizator wyraził zgodę na wnoszenie lornetek.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie