Ostra konfrontacja McGregora z byłym mistrzem świata! (WIDEO)

Sporty walki
Ostra konfrontacja McGregora z byłym mistrzem świata! (WIDEO)
fot. youtube.com

Conor McGregor (0-0) przy okazji promocji walki z Floydem Mayweatherem (49-0, 26 KO) spotkał się z Paulem Malignaggim. Jako że nie mają oni zbyt dobrych relacji, doszło do ostrej konfrontacji.

Malignaggi ciągle nie może pogodzić się z tym, jak został przedstawiony przez obóz Irlandczyka. Przypomnijmy, że były mistrz świata dwóch kategorii wagowych został zaproszony przez McGregora na sesje sparingowe przed hitową walką z Floydem Mayweatherem. Oczywiście skorzystał z zaproszenia, lecz po kilku dniach był zdegustowany tym, co zobaczył i przeżył.

 

Amerykanin narzekał bowiem na warunki, w jakich musiał żyć oraz to, jak bardzo zakłamany przekaz wysyła ekipa McGregora do mediów. Poszło przede wszystkim o zdjęcie, na którym Malignaggi leży na deskach po rzekomym nokdaunie ze strony mistrza UFC, z czym długo nie mógł się pogodzić. Stąd też regularnie krytykował Irlandczyka.

 

We wtorek - przy okazji promowania walki przez McGregora - Malignaggi nagle pojawił się tuż przy nim. Przez chwilę obaj porozmawiali ze sobą - mistrz UFC stwierdził, by ten w końcu doszedł do siebie i pogodził się z klęską na sparingu, podczas gdy narracja Amerykanina oczywiście znacznie się różniła.

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie