PRIDE w meczu ostatniej szansy z Overrated

E-sport
PRIDE w meczu ostatniej szansy z Overrated
fot. PRIDE

Przed PRIDE walka o utrzymanie w pierwszej edycji turnieju DaddySkins Cup. „Orzełki” powalczą dziś z Overrated.

Po bardzo wyrównanej batalii zakończonej wynikiem 14:16 podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego ostatecznie przegrali swój inauguracyjny pojedynek z pro100. Niespodziewanie więc faworyzowani Polacy zepchnięci zostali do bitwy o utrzymanie się w rozgrywkach. Ostatnią szansą dla „Orzełków” znad Wisły jest spotkanie z europejską mieszanką spod szyldu Overrated. I choć ponownie to biało-czerwoni są stawiani na pozycji faworyta, los niejednokrotnie śmiał im się w twarz.

 

Najbardziej znaną twarzą reprezentującą Overrated jest bez wątpienia Alexander ‘SKYTTEN’ Carlsson. Szwed w swojej karierze bronił honoru zespołów pokroju Teamu Kinguin, SK Gaming czy Teamu Orbit.  Nawet tak doświadczony zawodnik nie zdołał jednak poprowadzić swojej ekipy do zwycięstwa w pojedynku przeciwko akademii Teamu EnVyUs. Overrated przegrało z Francuzami wysoko, bo aż 10:16.

 

Triumfatorzy dzisiejszej konfrontacji pozostaną jeszcze w grze. Grze, dodajmy, o nagrody z puli $3,000. Przegrani natomiast pożegnają się już z DaddySkins Cup.

 

17:00 – PRIDE vs Overrated – BO1

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie