Zagumny w nowej roli w Onico Warszawa

Siatkówka
Zagumny w nowej roli w Onico Warszawa
fot. Cyfrasport

W Onico Warszawa doszło ostatnio do sporych roszad. Klub poinformował na swojej stronie internetowej o zmianach w zarządzie spółki. Do grona jego członków dołączył m.in. były zawodnik, a obecnie dyrektor sportowy Paweł Zagumny.

Przed sezonem 2017/18 w stołecznym klubie doszło do wielu zmian. Na stanowisku trenera Jakuba Bednaruka zastąpił Stephane Antiga, przebudowano skład zespołu. Doszło również do zmiany nazwy klubu, z dotychczasowej Onico AZS Politechnika Warszawska na Onico Warszawa. Teraz klub poinformował o zmianach w zarządzie.

 

Komunikat Onico Warszawa:

 

"Niniejszym informujemy, iż w dniu 22 sierpnia 2017r. decyzją Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy został zmieniony skład Zarządu Spółki.

 

Prezesem Zarządu pozostaje Jolanta Dolecka. Do grona Członków Zarządu dołączył Paweł Zagumny, Dyrektor Sportowy Klubu oraz Mariusz Wilkołaski, Dyrektor Finansowy.

 

– To ważny krok w rozwoju Klubu. Zmiany są odzwierciedleniem naszej wizji budowania silnej warszawskiej siatkówki na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że będziemy w stanie osiągnąć zamierzone cele już w najbliższym sezonie. Pragnę także podziękować Marcinowi Bańcerowskiemu, dotychczasowemu Wiceprezesowi Klubu, za wieloletnią pracę i zaangażowanie – powiedziała prezes Jolanta Dolecka.

 

Powyższe zmiany weszły w życie z dniem 22 sierpnia 2017"   

RM, onicowarszawa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze