Piłka nożna

Stadion GKS-u Tychy zamienił się w dom mody...

Dwa mecze, dwa zwycięstwa. Tak wygląda bilans GKS Tychy u siebie. Na Stadionie Miejskim przegrały już Stal Mielec i Drutex-Bytovia Bytów. W obu przypadkach podopieczni Jurija Szatałowa wygrali 1:0. W ostatniej serii spotkań przegrali jednak w Olsztynie 0:2, więc teraz spróbują się zrehabilitować.

 

W Bielsku-Białej nie tak wyobrażali sobie początek tego sezonu. Kibice na pierwsze zwycięstwo czekali aż do 5. kolejki, kiedy ich ulubieńcy pokonali Ruch Chorzów 1:0. Dzięki temu wszyscy w klubie z większym optymizmem patrzą w przyszłość.

 

- Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa. Początek sezonu wiadomo nie był taki jaki sobie każdy wyobrażał. Na szczęście zła seria się skończyła i zdobyliśmy ważne trzy punkty. (…) W piątek gramy trzecie spotkanie w ciągu tygodnia, także ta intensywność jest większa, ale myślę, że odpowiednio się zregenerujemy i w Tychach zawalczymy o kolejne punkty - powiedział piłkarz Górali Mariusz Malec.

 

Transmisja meczu GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport News. Początek o godzinie 20:30. Komentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński.