Ibrahimović o McGregorze: On jest Zlatanem sportów walki!

Sporty walki
Ibrahimović o McGregorze: On jest Zlatanem sportów walki!
fot. PAP/PA

Zlatan Ibrahimović wyznał, że jest wielkim fanem Conora McGregora i to właśnie na niego stawia w sobotniej walce z Floydem Mayweatherem w Las Vegas. - On jest takim Zlatanem sportów walki - dodał w swoim stylu Szwed.

Większość ekspertów nie daje McGregorowi w starciu z Mayweatherem najmniejszych szans. Jeśli żaden z 49 zawodowych bokserów nie był w stanie pokonać Amerykanina, to ma to zrobić nagle zawodnik MMA? Irlandczyk też oczywiście jest mistrzem, ale nie w boksie. To przecież zupełnie inny sport niż uprawiane przez niego mieszane sztuki walki.

Ekspertom sprzeciwia się jednak Ibrahimović, który, jak zdradził, ogląda praktycznie każdą galę UFC. - Conor ma wielką siłę i może zaskoczyć rywala. Ponadto jest bardzo pewny siebie, tak jak ja. Można powiedzieć, że jest takim Ibrahimoviciem mieszanych sztuk walki - stwierdził napastnik.

Zawodnik, który związał się ostatnio na kolejny rok z Manchesterem United, daje Mayweatherowi zaledwie 50 proc. szans. - Nie wierzę w to, że Amerykanin wygra tę walkę bez problemu. To się nie zdarzy. Daję mu co prawda 50 proc. szans, ale sercem jestem z McGregorem. To prawdziwy wojownik - podkreślił 35-latek.

O transmisji walki Mayweather - McGregor przeczytasz TUTAJ.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie