Kolejne pewne zwycięstwo PSG. Krychowiak poza kadrą

Piłkarze Paris Saint-Germain pewnie pokonali u siebie St Etienne 3:0 w piątkowym meczu czwartej kolejki francuskiej ekstraklasy. Dwie bramki strzelił Edinson Cavani, a jedną dołożył Thiago Motta.

Urugwajczyk wykorzystał rzut karny w 20. minucie, po tym jak był faulowany przez Saidy'ego Janko. W 51. minucie do bramki gości z bliskiej odległości trafił Motta, po odbiciu piłki przez sprowadzonego z Barcelony za 222 mln euro Brazylijczyka Neymara. W 89. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Cavani, wykorzystując dośrodkowanie Thomasa Meuniera.

Grzegorz Krychowiak ponownie nie znalazł się w kadrze meczowej Paris Saint-Germain. Spotkanie z trybun oglądał słynny koszykarz ligi NBA Stephen Curry (Golden State Warriors), który otrzymał zaproszenie od Neymara.

Po czterech meczach PSG z 12 punktami prowadzi w tabeli. Stołeczny zespół strzelił dotychczas 14 goli i stracił tylko dwa.