Mayweather - McGregor: Znamy oficjalne wypłaty

Sporty walki
Mayweather - McGregor: Znamy oficjalne wypłaty
fot. youtube.com

Choć cały czas spekuluje się, ile zarobią za hitową walkę, która odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę, Floyd Mayweather (49-0, 26 KO) oraz Conor McGregor (0-0), to do końca nie mogliśmy być pewni, jak dużo jest w tym prawdy. Teraz jednak poznaliśmy oficjalne zarobki obu zawodników.

Nie wiadomo jeszcze, jak pójdzie organizatorom sprzedaż PPV, lecz możemy strzelać, że będą to gigantyczne liczby. Starcie Mayweathera z McGregorem budzi wielkie zainteresowanie i łączy fanów obu dyscyplin, którzy gorąco wspierają swoich ulubieńców. Największymi wygranymi są oczywiście zawodnicy, którzy pomijając to, co wydarzy się w ringu, zarobią fortunę.

Jak wynika z dokumentów udostępnionych przez Komisję Stanu Nevada, Mayweather zarobi 100 milionów dolarów, a McGregor - 30. To oczywiście kwoty wyjściowe, bo Irlandczyk jest przekonany, że jego gaża na koniec będzie oscylowała wokół 100 milionów. "Money" spodziewa się zarobków rzędu 300 milionów dolarów.

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech dogodnych kanałów:

 

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

Walka stulecia także online i na urządzeniach mobilnych

 

Odbywającą się w Las Vegas galę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze