James może pomóc Coutinho w transferze do Barcelony

Piłka nożna
James może pomóc Coutinho w transferze do Barcelony
fot. PAP

Saga związana z transferem Philippe Coutinho do Barcelony trwa już od kilku miesięcy. W negocjacje pomiędzy "Dumą Katalonii" a Liverpoolem wmieszał się LeBron James, który jest jednym z właścicieli klubu z miasta Beatlesów. Amerykański koszykarz... ma pomóc Katalończykom w sfinalizowaniu kontraktu.

Coutinho bardzo chce zmienić klub, ale włodarze Liverpoolu i Jurgen Kloop nie chcą oddać jednego ze swoich najlepszych piłkarzy. James, który od 2011 roku jest jednym z udziałowców Liverpoolu, miał spotkać się z właścicielem klubu z Anfield Road, szefem firmy Fenway Sports Group i poprosić, aby Liverpool nie stał na przeszkodzie Brazylijczykowi, który od zawsze chciał grać w Barcelonie.

Angielskie media donoszą, że Liverpool jest w stanie sprzedać Coutinho, jeżeli zostaną spełnione ich oczekiwania finansowe. Jeszcze kilka dni temu żadne pieniądze nie były w stanie nakłonić właścicieli angielskiego klubu, aby ci pozbyli się swojej gwiazdy. Może więc to James ma decydujący głos i to jego opinia będzie miała wpływ na przyszłość Coutinho?

KB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze