Zabrali Realowi punkty i... niemalże kwadrans

Real Madryt zremisował z Valencią 2:2 w meczu 2. kolejki Primera Division. Ciekawą informację podał hiszpański dziennik „Marca”, który wyliczył, że „Nietoperze” celowo przedłużając wznowienia poszczególnych akcji i grając na czas zyskali łącznie… 14 minut.

Goście aż 31 razy w ciągu całego meczu wznawiali grę przy wybiciach „z piątki”, rzutów wolnych i rożnych oraz rzutów z autów. Dzięki temu udało się „ukraść” aż 14 minut, co nie zostało ani razu zauważone przez Davida Fernandeza Borbalana. Hiszpański arbiter nie ukarał żadnego z piłkarzy Valencii żółtą kartką.

W ostatnich pięciu minutach regulaminowego czasu gry Neto, golkiper Valencii, zdołał zaoszczędzić aż półtorej. W ciągu doliczonych czterech minut „Nietoperze” zdołali urwać aż 60 sekund z gry.