Kosmiczny gol i brutalny atak oprawcy Marcina Wasilewskiego (WIDEO)

Axel Witsel to nie tylko brutal, który na długie miesiące przerwał karierę Macinowi Wasilewskiemu. To także artysta, który w meczu z Gibraltarem udowodnił, że nie zapomniał jak się zdobywa piękne bramki. Jego przewrotka była naprawdę kosmiczna! Problem tylko w tym, że... kwadrans później Belg wyleciał z boiska.

Po pierwszej połowie Belgia prowadziła z Gibraltarem 6:0, a jedną z bramek zdobył Axel Witsel. Ale za to jaką! Zawodnik chińskiego Tianjin Quanjian otrzymał podanie od Driesa Mertensa, złożył się do przepięknej przewrotki i w stylu rodem z FIFA 17 umieścił piłkę w siatce.

Belg nie cieszył się jednak z gola zbyt długo - w 40. minucie zaatakował rywala prawie tak samo brutalnie, jak przed laty Marcina Wasilewskiego. Tym razem jego ofiara miała co prawda nieco więcej szczęścia - Witsel zamiast w piszczel, trafił "jedynie" w stopę - ale sędziemu i tak nie pozostawało nic innego, jak wyrzucić 28-latka z boiska... Ludzie najwyraźniej się nie zmieniają.

Piękny gol i brutalny atak w załączonych materiałach wideo.