Na cztery mecze przed końcem eliminacji Mundialu w Rosji, Polska jest liderem grupy „E” z 16 punktami na koncie i ma 6 punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią. Zdaniem ekspertów tylko kataklizm mógłby odebrać nam awans do turnieju w Rosji. Formą strzelecką imponuje lider reprezentacji Robert Lewandowski, który w meczach eliminacyjnych strzelił już 11 bramek.

 

1 września wyjazdowe spotkanie z Danią skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Widzowie przed meczem zobaczą dwa studia. Na stadionie w Kopenhadze gośćmi  Pauliny Chylewskiej będą byli reprezentanci Polski Włodzimierz Lubański, Dariusz Dziekanowski i Arkadiusz Onyszko bramkarz takich duńskich zespołów jak: Viborg FF, Odense BK i FC Midtjylland. Materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Maciej Turski. W studiu w Warszawie mecz przeanalizują Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński i Andrzej Strejlau. Studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 18.00, a w Polsacie o godzinie 20.05. Początek meczu godzina 20.45.

 

Mecz w Kazachstanem w poniedziałek 4 września będą komentować Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studiu na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią się Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan. Analizy z murawy stadionu przekażą widzom Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, a reporterem podczas meczu będzie Marcin Lepa. Początek spotkania godzina 20.45, studio podobnie jak przed meczem z Danią w Polsacie Sport rozpocznie się  o godzinie 18.00, a w Polsacie o godzinie 20.05.

 

Kanały sportowe Polsatu pokażą najciekawsze mecze 7 i 8 kolejki eliminacji strefy UEFA. W Polsacie Sport Extra będzie można zobaczyć m.in. spotkania: Kazachstan – Czarnogóra (1 września godzina 18.00) Czechy- Niemcy (1 września godzina 20.45), Hiszpania – Włochy (2 września, godzina 20.45), Holandia – Bułgaria (3 września, godzina 18:00) i Węgry – Portugalia (3 września, godzina 20:45). Polsat Sport pokaże mecz Irlandia – Serbia (5 września, godzina 20.45), a Polsat Sport News m.in. mecze Bułgaria – Szwecja (31 sierpnia, godzina 20.45) i Grecja – Belgia (3 września, godzina 20.45). Świetnie zapowiadające się spotkanie Francja – Holandia pokaże Super Polsat. (31 sierpnia, godzina 20.45). Od 31 sierpnia do 5 września codziennie o godzinie 23.30 Polsat Sport i Polsat Sport News wyemitują magazyn, w którym znajdą się skróty rozegranych tego dnia spotkań eliminacyjnych.