Dania - Polska: Młoda fanka popłakała się po porażce (WIDEO)

Polska przegrała z Danią aż 0:4 w piątkowym meczu eliminacji mistrzostw świata. Niektórzy kibice nie mogli pogodzić się z porażką i musieli uronić kilka łez...

Reprezentacja Polski do piątku nie przegrała żadnego meczu w eliminacjach mistrzostw świata, więc do Kopenhagi jechała z nadzieją na przedłużenie dobrej serii. Niestety, niewiele poszło po myśli podopiecznych Adama Nawałki, którzy od samego początku wyglądali kiepsko na tle nieźle dysponowanych Duńczyków. Gospodarze z każdą minutą grali coraz lepiej i już do przerwie znajdowali się na bezpiecznym, dwubramkowym prowadzeniu.

W drugiej połowie wcale nie było lepiej. Dopiero w samej końcówce Robert Lewandowski oddał pierwszy celny strzał na bramkę Kaspera Schmeichela! To było jednak zdecydowanie za późno, bo Dania prowadziła już 4:0 i właśnie w takim stosunku wygrała to spotkanie. Polscy kibice nie byli w najlepszych nastrojach.

Bardzo przejmująco wyglądała młoda fanka biało-czerwonych, która została "złapana" przez kamerę w trakcie meczu. Był to jeden z bardziej wzruszających momentów tego meczu.