Kolejka klubów po Grosickiego! Wyjaśniła się przyszłość Polaka

Piłka nożna
Kolejka klubów po Grosickiego! Wyjaśniła się przyszłość Polaka
fot. PAP

Jest już pewne, że Kamil Grosicki w tym okienku transferowym nie zmieni klubu. Jak poinformował na Twitterze Mateusz Borek, upadł temat wypożyczenia Grosika do Hiszpanii, a kolejka po 29-latka była bardzo okazała.

Grosicki w styczniu tego roku trafił do Hull City, w którym od razu stał się czołowym zawodnikiem. Jego ekipa spadła jednak z Premier League, a sam Grosik liczył na transfer do klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej. Dużo mówiło się o Newcastle oraz Watfordzie.

 

W czwartek w Anglii kończyło się okienko transferowe i ostatecznie nikomu nie udało się ściągnąć skrzydłowego. Trwające jednak dzień dłużej okienko w Hiszpanii przyniosło kolejną ciekawą informację, a mianowicie chęć wypożyczenia Grosickiego przez Real Betis. Za pośrednictwem Twittera wszelkie wątpliwości w temacie transferu Grosika rozwiał Mateusz Borek.

 

 

Oczywiście 29-latek przebywa obecnie w Danii, gdzie już w piątek reprezentacja Polski zagra z gospodarzami w ramach eliminacji do przyszłorocznego mundialu. Wydaje się więc pewne, że przez najbliższe pół roku Grosickiego będziemy oglądać na boiskach Championship. Początek sezonu miał bardzo udany, w pięciu meczach strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze