Szczęsny: Z Buffonem jeszcze nie "jarałem". A sam nie palę od...

Piłka nożna

Nie paliłem papierosów z "Gigim" Buffonem. Nie ma na to miejsca. Ja sam już od sześciu tygodni jestem bez papierosa - chwali się w rozmowie z Polsatsport.pl bramkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny.

Wojciech Szczęsny w rozmowie z Marcinem Feddkiem opowiedział jakie wrażenie wywarło na nim możliwość pracy u boku słynnego Gianluigiego Buffona. - Wiemy, że wyglądam trochę jak taki chłopak, który się podniecił, bo pracuje z Buffonem. Nawet moja żona mi powiedziała, gdy spotkaliśmy w Turynie "Gigiego", że nigdy nie widziała mnie takiego podekscytowanego. Ja oczywiście na to "przestań" (śmiech) - wyznał nowy bramkarz Juventusu Turyn.

Polski bramkarz zdaje sobie sprawę, że transfer do mistrza Włoch i finalisty ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów jest dla niego życiową szansą. - Mam możliwość trenować z nim przez rok i muszę z tego jak najbardziej skorzystać. Zdaje sobie sprawę, że nie będę już miał drugiej takiej okazji - zauważa 27-letni reprezentant Polski.

Na pytanie reportera Polsatu Sport, czy "jara" razem z legendarnym bramkarzem "fajki" Szczęsny odparł: - Nie! Nie ma na to miejsca. Ja już od sześciu tygodni jestem bez papierosa - stwierdził 29-krotny reprezentant Polski.

 

Cała rozmowa z Wojciechem Szczęsnym w studiu przed meczem Polska - Dania.

 

Transmisja meczu Dania - Polska w Polsacie i Polsacie Sport od 20:35. Początek studia przedmeczowego od 18:00 w Polsacie Sport. Mecz skomentuje Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Marcin Feddek, A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze