Finał Eurovolley 2017: Rosja - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport i w Polsacie

Siatkówka
Finał Eurovolley 2017: Rosja - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport i w Polsacie
fot.PAP

Pięć meczów i ani jednego straconego seta - tak wygląda bilans Rosji w mistrzostwach Europy siatkarzy. W niedzielę "Sborną" czeka finał, w którym zmierzy się z Niemcami. Nasi zachodni sąsiedzi po niezwykłym boju pokonali Serbów 3:2. Transmisja finału Eurovolley 2017: Rosja - Niemcy w Polsacie Sport i w Polsacie.

Niemcy odnieśli już historyczny sukces, bo po raz pierwszy zapewnili sobie medal tej imprezy. Zresztą można mówić, że ich trener Włoch Andrea Giani to cudotwórca. Dwa lata temu prowadził jeszcze Słowenię i też wprowadził ją na salony. W Sofii drużyna wywalczyła srebro, co było największą niespodzianką imprezy.

Teraz również srebro ma już zapewnione, ale zespół zbudowany wokół wielkiej gwiazdy Georga Grozera, chce więcej. Trudno jednak sobie wyobrazić, by potrafił przeciwstawić się Rosji. "Sborna" jest bowiem mocna w każdym elemencie. Nie było jeszcze rywala, który był w stanie ją złamać. Pokazał to zwłaszcza półfinał, w którym "zmietli" z boiska Belgię. Ekipa prowadzona przez Vitala Heynena nie była w stanie ani blokować, ani odbierać zagrywki, ani też przedzierać się przez blok. Trudno wskazać słaby punkt "Sbornej".

 

Transmisja finału Eurovolley 2017: Rosja - Niemcy w Polsacie Sport od 20:15. Początek studia od 19:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze