El. MŚ 2018: Anglia - Słowacja. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Anglia - Słowacja. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W poniedziałkowym spotkaniu na szczycie grupy F Anglia zmierzy się ze Słowacją. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty, więc mecz na Wembley może mieć istotne konsekwencje w kontekście awansu. Transmisja meczu Anglia - Słowacja na antenie Polsatu Sport Extra.

W piątek na drodze liderującej grupie F Anglii stanęła niepozorna Malta, jednak sprawiła podopiecznym Garetha Southgate'a nadspodziewanie dużo problemów. Wystarczy powiedzieć, że wynik meczu dopiero w 53. minucie otworzył Harry Kane. Końcówka należała już jednak do "Synów Albionu", którzy począwszy od 86. minuty strzelili gospodarzom kolejne trzy gole i udowodnili swoją wyższość.

Emocji nie zabrakło również w meczu Słowacja - Słowenia, gdzie pomimo ciągłych ataków gospodarzy przez długi czas zanosiło się na remis. Gdy wydawało się, że podział punktów jest już praktycznie przesądzony, dwa punkty podopiecznym Jana Kozaka uratował Miha Mevlja, który po strzale Marka Hamsika i w obliczu pressingu Adama Nemca wpakował piłkę do własnej bramki.

Dzięki temu drudzy w tabeli Słowacy podtrzymali zaledwie dwupunktową stratę do Anglii i w poniedziałek powalczą o miano lidera. Spotkanie na Wembley będzie więc miało kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o awans z pierwszego miejsca.

Transmisja meczu Anglia - Słowacja od godziny 20.35 na antenie Polsatu Sport Extra. Komentują Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze