Milik: Bramka z Kazachstanem wiele dla mnie znaczy

Piłka nożna

- Bardzo się cieszę z tej bramki. Ona wiele dla mnie znaczy - powiedział po meczu Polska – Kazachstan Arkadiusz Milik. Snajper SSC Napoli otworzył wynik. Było to jego pierwsze trafienie w eliminacjach mistrzostw świata 2018.

Marcin Feddek: Wróciłeś, zmieniliśmy ustawienie, jest drugi napastnik. Ty to wszystko rozpocząłeś, bo pierwszy trafiłeś do siatki.

 

Arkadiusz Milik: Bardzo się cieszę z tej bramki. Ona wiele dla mnie znaczy, bo miałem przerwę. Miałem więcej sytuacji, mogłem się pokusić o kolejne bramki. Koniec końców, cieszę się, że wygraliśmy. Mieliśmy taki słabszy moment w drugiej połowie, ale udało nam się go przetrzymać. Później dobiliśmy rywali i cieszymy się ze zwycięstwa.

 

Sam powiedziałeś, że miałeś kilka sytuacji. Nic się nie zmienia, piłka ciągle cię szuka w polu karnym. Nie zapomniałeś także o współpracy z Robertem Lewandowskim.

 

Robert jest świetnym zawodnikiem, dlatego przyjemnie się z nim gra. On szuka gry kombinacyjnej, więc próbujemy tak grać. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach to także zda egzamin.

 

Cała rozmowa z Arkadiuszem Milikiem w załączonym materiale.

Marcin Feddek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze