Turnieje, konkursy i zabawy, w których do wygrania będą interesujące nagrody, to tylko część zapewnionych atrakcji. Jak informują włodarze klubu, wydarzenie odwiedzą esportowi zawodnicy z krajowego podwórka: Kamil ‘kamil’ Kamiński z Izako Boars oraz Krystian ‘mausi’ Szczepaniak reprezentujący PACT. "Gracze chętnie porozmawiają z uczestnikami o wszystkim, co dotyczy esportu i nie tylko, zmierzą się z nimi na scenie w meczu jeden na jednego, a także spotkaniach zespołowych" - zapewniają organizatorzy. Całość poprowadzi Filip Mozol, a oprawą muzyczną zajmie się DJ Mausi.

 

"Zaraz po przekroczeniu wejścia do sklepu SATURN znajdować się będzie strefa FREE2PLAY z dziesięcioma stanowiskami PC. Przez całą sobotę i niedzielę odbywać się tam będą najróżniejsze turnieje zarówno w CS:GO, jak i League of Legends" - czytamy w informacji prasowej. Całość uświetnić ma obecność gwiazd polskiego YouTube’a, których sylwetek jednak jeszcze nie ogłoszono.

 

FADECASE GAMING EVENT odbywać będzie się 9 i 10 września. Miejscem esportowego spotkania będzie Saturn znajdujący się w łódzkiej Manufakturze. "Zaczynamy w sobotę wraz z otwarciem sklepu, czyli o godz. 10:00 i będziemy się bawić do godziny 22:00. W niedzielę skończymy nieco szybciej, bo już o 20:00" - ogłosili włodarze PACT.