Stilic jednak w Ekstraklasie!

Piłka nożna
Stilic jednak w Ekstraklasie!
fot. Cyfrasport

Semir Stilic jeszcze niedawno łączony był z Widzewem Łódź. Ponoć widział go w swoim składzie sam Franciszek Smuda. Bośniak jednak nie trafi do III ligi, będziemy go oglądać na boiskach Ekstraklasy.

Wiadomość o przenosinach Stilicia do Widzewa wydawała się słabym dowcipem, ale podobno coś było na rzeczy. Teraz wiemy już, że Bośniaka zobaczymy w Ekstraklasie. O 29-latka walczyły zespoły Wisły Płock oraz Bruk-Bet Termaliki. Ostatecznie zawodnik zdecydował się na tych pierwszych i to właśnie w klubie z Mazowsza przejdzie testy medyczne.  

 

Pierwszy raz Stilic trafił do Ekstraklasy w 2008 roku, kiedy to zasilił ekipę Lecha Poznań. Trenerem ówczesnego ”Kolejorza” był Smuda. Bośniak szybko wyrósł na gwiazdę ligi. Odszedł w 2012 roku, przez cztery lata w Poznaniu zdobył mistrzostwo Polski, Puchar oraz Superpuchar.

 

Do Polski wrócił w 2014 i po raz kolejny pod swoje skrzydła wziął go ”Franz” prowadzący wtedy krakowską Wisłę. Drugi raz pod Wawelem pojawił się w poprzednim sezonie, lecz Kiko Ramirez nie widział dla niego miejsca w pierwszym składzie i od 20 lipca urodzony w Sarajewie zawodnik pozostaje bez klubu.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze