Bednaruk szuka asystenta na otwarcie sezonu!

Siatkówka
Bednaruk szuka asystenta na otwarcie sezonu!
fot. Cyfrasport

Sezon siatkarski w Bydgoszczy rozpocznie się tradycyjnie od rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta. Łuczniczka zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Miejsce na ławce trenerskiej u boku Jakuba Bednaruka najprawdopodobniej zajmie... kibic. Warunkiem jest zakup karnetu na mecze bydgoskiej drużyny i odrobina szczęścia.

19 września o godzinie 18.00 do hali Łuczniczka przybędzie naszpikowana gwiazdami drużyna PGE Skry Bechatów. Podopieczni duetu treneskiego Roberto Piazza - Michał Winiarski zmierzą się z gospodarzami prowadzonymi przez Jakuba Bednaruka.

Miejsce obok charyzmatycznego trenera bydgoszczan na mecz inaugurujący sezon jest wolne. Może je zająć każdy z kibiców, który kupi karnet na mecze Łuczniczki i będzie miał szczęście w losowaniu.

 

 

To nie pierwsza ciekawa akcja promocyjna Łuczniczki. Sztab trenerski wcielił się już w kelnerów w jednej z bydgoskich restauracji.

 

Bydgoska drużyna przystąpi do rozgrywek PlusLigi mocno przebudowana. Po zajęciu niechlubnego, przedostatniego miejsca w poprzednim sezonie, włodarze klubu postanowili dokonać wzmocnień. Do zespołu dołączyli m.in. Bułgar Metodi Ananiev oraz Portorykańczyk Edgardo Goas.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze