Polak będzie trenował pod okiem Mayweathera?

Sporty walki
Polak będzie trenował pod okiem Mayweathera?
fot. Facebook

Marek Jędrzejewski (11-0, 10 KO) może już niebawem trenować pod okiem Floyda Mayweathera Sr – ojca słynnego Floyda Mayweathera Jr – poinformował w rozmowie z portalem Ringpolska.pl promotor polskiego pięściarza Krzysztof Jaszczuk. Menadżer Jędrzejewskiego spotkał się z legendarnym szkoleniowcem w Las Vegas i przyznał, że ten jest zainteresowany współpracą z 28-letnim bokserem z Damnicy.

Jaszczuk spotkał się z Mayweatherem przed walką swojego syna z Conorem McGregorem. Promotor przyznał, że Amerykanin jest pod wrażeniem umiejętności Jędrzejewskiego i jedną z jego walk widział w internecie. Póki co polski zawodnik nie ma wizy amerykańskiej, ale słynny trener zadeklarował, że może wziąć go pod swoje skrzydła od razu. Gdy tylko wszystkie sprawy formalne zostaną dopięte na ostatni guzik Jędrzejewski uda się do Nowego Jorku i tam będzie kontynuował swoją karierę.

 

 

Jędrzejewski ma na swoim koncie 11 pojedynków i wszystkie z nich wygrał. Każda z walk odbyła się w Niemczech. Pięściarz marzy o tym, żeby wspinać się w rankingach i w przyszłości zostać mistrzem świata. Wyjazd do USA ma mu w tym pomóc.

KB, Polsat Sport, Ringpolska.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze