Polska - Kazachstan: Oceny Polaków po zwycięstwie z Kazachstanem

Piłka nożna

Roman Kołtoń i Tomasz Łapiński wystawili oceny piłkarzom reprezentacji Polski za wygrane 3:0 spotkanie przeciwko Kazachstanowi. Najlepiej wypadł Robert Lewandowski, który zdobył gola ustalającego wynik meczu.

"Lewy" został oceniony na "7", na co wydatny wpływ miał gol zdobyty przez niego z rzutu karnego w 86. minucie meczu. Wcześniej kapitan Biało-Czerwonych zanotował trafienie uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego, ale ostatecznie sędzia gola nie uznał. Nie miało to jednak wpływu na najwyższą ocenę przyznaną napastnikowi Bayernu Monachium przez duet Kołtoń-Łapiński.

 

Najsłabiej w zestawieniu wypadł Piotr Zieliński, który zasłużył tylko na "4". Ponadto "na piątkę" zagrali Łukasz Piszczek, Kamil Glik i Maciej Makuszewski. Dobrze na tle Kazachstanu wypadł również strzelec pierwszego gola Arkadiusz Milik, którego występ dostał oceniony na "6".

 

 

Oceny Romana Kołtonia i Tomasza Łapińskiego:

 

Łukasz Fabiański: 6

Łukasz Piszczek: 6

Kamil Glik: 5

Michał Pazdan: 6,5

Maciej Rybus: 5+

Maciej Makuszewski: 5

Krzysztof Mączyński: 6

Piotr Zieliński: 4

Kamil Grosicki: 5,5

Robert Lewandowski: 7

Arkadiusz Milik: 6

 


Polacy prowadzenie w meczu objęli już w 11. minucie meczu za sprawą trafienia Arkadiusza Milika. Bardzo przytomnie w tej sytuacji zachował się Maciej Makuszewski, który zanotował asystę. Potem Biało-Czerwoni trafiali po stałych fragmentach gry. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Glik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wynik spotkania ustalił Robert Lewandowski z rzutu karnego.

 

W załączonym materiale wideo skrót walki Polska - Kazachstan.

 

KB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze