Kłos pokonał chorobę i wyszedł ze szpitala!

Siatkówka
Kłos pokonał chorobę i wyszedł ze szpitala!
fot. Cyfrasport

Środkowy PGE Skry Bełchatów – Karol Kłos, wrócił do domu po dwunastu dniach pobytu na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie. Siatkarz trafił tam z powodu zapalenia płuc.

Kłos poinformował kibiców na Instagramie, że po prawie dwóch tygodniach spędzonych w szpitalu w Bełchatowie, czuje się zdecydowanie lepiej i wraca do domu. - Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Po zapaleniu płuc i 12 dniach w szpitalu wróciłem do domu - napisał.

 

Na swoim koncie na Instagramie, zawodnik podziękował personelowi medycznemu za fachową opiekę i pomoc. Już niedługo wznowi treningi i będziemy go mogli ponownie oglądać na siatkarskich parkietach PlusLigi.

 

Zespół PGE Skry Bełchatów gra aktualnie w Memoriale im. Jana Rutyńskiego. Siatkarze przegrali tam oba spotkania: z Cerradem Czarnymi Radom i Espadonem Szczecin. Kolejnym sprawdzianem żółto-czarnych będzie turniej "Giganci Siatkówki" w Wieluniu. Siatkarze Roberto Piazzy zmierzą się w nim z Cuprum Lubin, Power Volley Mediolan i Noliko Maaseik.

 

 

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! 🍾🏆Po zapaleniu płuc i 12 dniach w szpitalu wróciłem do domu! 😍❤️Chciałbym bardzo podziękować wszystkim lekarzom za szybką diagnozę i bardzo dobrą opiekę! 🙌🏽 Wszystkim pielęgniarkom - jesteście NIESAMOWITE🌹Dziękuję za opiekę w dzień i w nocy! ❤️Ukłucia nie bolały, a kroplówki leciały jak talala 👍🏽💦Gdyby to ode mnie zależało, zarabiałybyście 3 razy tyle.. Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo‼️Internet był słaby, ale wiele słów otuchy do mnie dotarło😘 Przepraszam @_dzicka że Cię tak nastraszyłem😱Dziękuję za to że byłaś taka dzielna i za dostawy jedzenia.. bez tego byłoby więcej niż tylko 3kg na minusie 👫❤️😘Pierwszy w życiu szpital zaliczony ✅ Oby NIE do zobaczenia 🙈Czas wracać do żywych 💪🏽🔥

A post shared by Karol Kłos (@karolklos) on Sep 7, 2017 at 9:31am PDT


o.s, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze