Vojtuš nie dał rady! Kiks sezonu Nice 1 Ligi (WIDEO)

Piłka nożna

Jakub Vojtuš ostatniej minuty meczu z Drutex-Bytovią Bytów nie zaliczy do udanych. 23-letni napastnik po błędzie bramkarza gości Mateusza Oszmańca miał przed sobą już tylko pustą bramkę, ale to wyzwanie okazało się zbyt trudne. Na szczęście dla napastnika jego zespół Miedź Legnica zwyciężył 2:1 spotkanie na szczycie Nice 1 Ligi. W załączonym materiale obejrzycie niewątpliwe jeden z największych kiksów tego sezonu!

O takiej sytuacji marzą napastnicy na całym świecie na każdym poziomie rozgrywkowym. Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i masz już przed sobą tylko pustą bramkę. Niekiedy jednak takie wyzwania okazują się zbyt trudne i kończą się zabawnym kiksem.

Jakub Vojtuš, napastnik Miedzi Legnica, w doliczonym czasie gry w meczu przeciwko Drutex-Bytovii Bytów miał doskonałą okazję, aby zapisać piąte trafienie na swoim koncie w trwającym sezonie Nice 1 Ligi. Po poważnym błędzie bramkarza gości Mateusza Oszmańca Słowak miał już przed sobą tylko pustą bramkę, ale piłka do siatki nie wpadła.

Na całe szczęście dla Vojtusa Miedź Legnica zwyciężyła na własnym stadionie z Drutex-Bytovią Bytów 2:1 i awansowała na pozycję lidera Nice 1 Ligi.

W załączonym materiale wideo kiks Jakuba Vojtusa!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze