Nice 1 Liga: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Nice 1 Liga: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. tspodbeskidzie.pl

Fatalne wyniki i postawa na początku sezonu Nice 1 Ligi sprawiły, że dwa kluby, które miały bić się o awans do Ekstraklasy, czyli Górnik Łęczna i Podbeskidzie Bielsko-Biała okupują miejsca w strefie spadkowej. Która z ekip przełamie słabą passę? Transmisja meczu Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport.

Do niedawna obie ekipy występowały jeszcze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw do Nice 1 Ligi spadło Podbeskidzie, a w poprzednim sezonie Górnik. Co ciekawe w maju 2016 to właśnie zwycięstwo łęcznian 5:1 przesądziło o spadku bielszczan z Ekstraklasy.

 

Wydaje się, że w nieco lepszej sytuacji jest Podbeskidzie, które ma rozegrany mecz mniej. Zarówno jedni, jak i drudzy uzbierali do tej pory po pięć punktów. Łęcznianie nie dość, że słabo spisują się w lidze, to na dodatek odpadli tez w Pucharze Polski, gdzie wyeliminował ich Ruch Zdzieszowice. Ponadto Górnik nie potrafi wygrać od sześciu spotkań. Rozgrywki Nice 1 Ligi są jednak nieprzewidywalne i ciężko wskazać faworyta tego meczu.

 

Transmisja spotkania Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała od godziny 14.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie