Sensacja! Real Madryt zremisował z Levante!

Sporą niespodzianką zakończył się sobotni mecz piłkarskiej ekstraklasy Hiszpanii, w którym Real Madryt u siebie zremisował z Levante 1:1 (1:1). W zespole "Królewskich" nie wystąpili zawieszony przez federację Cristiano Ronaldo i pomocnik Luka Modric.

Pierwszą bramkę zdobyli goście, którzy już 12. minucie objęli prowadzenie po strzale Ivi Lopeza. "Królewscy" wyrównali w 36. minucie po golu Lucasa Vazqueza, który dobił obroniony strzał Sergio Ramosa.

W drugiej połowie Real uzyskał sporą przewagę, ale zespół długo grał mało skutecznie, dopiero w końcówce stworzył kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Piłkarzom z Madrytu zabrakło trochę szczęścia, tak było po trafieniu w słupek rozgrywającego 100. mecz ligowy w barwach gospodarzy Toniego Kroosa.

To drugi z rzędu remis Realu na własnym boisku. Dwa tygodnie temu ekipa trenera Zinedine Zidane'a podzieliła się punktami z Valencią (2:2).