Zabawa Polsatsport.pl: Do zdobycia książki "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll" z autografami!

Siatkówka
Zabawa Polsatsport.pl: Do zdobycia książki "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll" z autografami!
fot. PAP

W sierpniu miała miejsce premiera książki autorstwa Łukasza Kadziewicza i Łukasza Olkowicza pt. "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll". Dla miłośników siatkówki przygotowaliśmy zabawę, w której zdobyć będzie można jeden z pięciu egzemplarzy wydawnictwa wraz z autografami autorów! Zapraszamy!

Reprezentacja polskich siatkarzy znajduje się obecnie w okresie przebudowy. Selekcjoner Ferdinando De Giorgi cały zas szuka odpowiedniego ustawienia, w związku z czym w pierwszej kadrze zadebiutowało paru nowych zawodników (m.in. Barłomiej Lemański, Jakub Kochanowski, Łukasz Karczmarek). W związku z tym dla czytelników portalu Polsatsport.pl przygotowaliśmy zabawę, której uczestnicy mają szansę zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy książki "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll" wraz z podpisami autorów - Łukaszów Kadziewicza i Olkowicza. Aby wziąć udział w zabawie należy przedstawić hipotetyczny skład Biało-Czerwonych na rok 2018 wraz z krótkim uzasadnieniem.  

Odpowiedzi prosimy przesyłać, używając formularza kontaktowego naszego portalu (TUTAJ). W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, temat, natomiast w wiadomości skład reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn na rok 2018 wraz krótkim uzasadnieniem. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 10 września do godziny 23:59.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze