Różalski: Będę walczył, ale nie w KSW! Zrzekłem się pasa

Sporty walki
Różalski: Będę walczył, ale nie w KSW! Zrzekłem się pasa
fot. Polsat Sport

Mistrz wagi ciężkiej KSW, Marcin Różalski (7-4, 4 KO, 2 SUB) w rozmowie z Przeglądem Sportowym powiedział, że nie zamierza kontynuować swojej przygody z największą organizacją MMA w Polsce. – Nadal będę walczył, ale gdzie to pokaże życie i czas – stwierdził.

Różalski pas wagi ciężkiej zdobył podczas gali KSW 39: Colosseum, kiedy to wygrał z Fernando Rodriguezem. Polak znokautował Brazylijczyka już w 16. sekundzie. ”Różal” długo przed pojedynkiem zapowiadał, że w przypadku wygranej zrzeknie się pasa organizacji. Tak też się stało, a 39-latek jest od jakiegoś czasu wolnym zawodnikiem.

 

- Nie będę walczył w KSW, ale nadal chcę walczyć, a gdzie to pokaże życie i czas. Na tę chwilę jestem wolnym zawodnikiem. Nie jestem z nikim związany i zobaczymy co się urodzi. Ja po prostu żyje, zobaczymy co mi życie przyniesie. Jeżeli będzie dobra oferta to będę walczył, jak nie to mam co robić. Zrzekłem się pasa, kiedy go wygrałem – powiedział Różalski.

 

Cały czas nie wiadomo jaka będzie przyszłość 39-latka. Na razie chce cały czas pomagać zwierzętom. Oczywiście ”Różal” nie odpuszcza trenowaniu i być może niedługo dowiemy się co zamierza robić.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie