Wiemy, kiedy Adamek wróci do treningów! Duża walka na wiosnę

Sporty walki

Mateusz Borek poinformował, że Tomasz Adamek (51-5, 30 KO) już niedługo wróci do treningów! "Góral" ostatni raz w ringu był widziany w czerwcu tego roku, kiedy pewnie wypunktował Solomona Haumono (24-4-2, 21 KO) na gali Polsat Boxing Night.

Polak udanie wrócił do rywalizacji po porażce z Erikiem Moliną w 2016 roku. Z Solomonem Haumono wyglądał znakomicie, był bardzo szybki i zasłużenie wygrał jednogłośnie na punkty. Dużo mówiło się o tym, że kolejną walkę stoczy jeszcze w tym roku, a w grę wchodziły poważne nazwiska. Na skutek tego, że w tym terminie ma odbyć się starcie Krzysztofa Zimnocha z Arturem Szpilką, Adamek nie wystąpi w Polsce. Poinformował o tym Mateusz Borek.

1 października w Osadzie Śnieżka Tomasz Adamek ma planowo rozpocząć swój kolejny obóz. Z Jakubem Chyckim oraz Gusem Currenem i na 99% z Adamem Kownackim - napisał na Twiiterze.

Adamek ma więc boksować poza Polską. Jak zdradził Borek, w grę wchodzi Anglia, Rosja czy też Niemcy. - Jest ciekawa opcja w New Jersey - zaznacza. Na wiosnę "Góral" ma stoczyć wielką walkę. Czekamy na szczegóły!

Skrót walki Adamek - Haumono w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze