KSW 40: Były mistrz powróci do klatki w Dublinie!

Sporty walki

Do gali KSW 40 w Dublinie pozostało już niespełna 40 dni, a karta walk wypełnia się nowymi nazwiskami. Do Mariusza Pudzianowskiego (11-5-1 NC, 5 KO, 2 SUB) i Mateusza Gamrota (13-0, 4 KO, 3 SUB) dołączył również były mistrz organizacji w kategorii lekkiej - Maciej "Irokez" Jewtuszko (12-3, 7 KO, 5 SUB)!

Gala KSW 40 odbędzie się już 22 października w 3 Arenie w Dublinie. Organizatorzy w karcie walk irlandzkiego wydarzenia przygotowali aż dziesięć pojedynków, ale do tej pory oficjalnie poznaliśmy bohaterów czterech pojedynków.

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Jamesem McSweeneyem (15-15, 9 KO, 6 SUB), a w walce o pas mistrzowski kategorii lekkiej ponownie powalczą Mateusz Gamrot z Normanem Parke'em (23-6-1, 4 KO, 12 SUB). Jako pierwsi rywalizację w 3 Arenie rozpoczną debiutanci w KSW - Konrad Iwanowski (5-1, 1 KO, 2 SUB) oraz Paul Lawrence (3-1, 1 KO). Cały czas na nazwisko swojej rywalki czeka natomiast mistrzyni kategorii muszej Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 SUB).

Występ Macieja Jewtuszko w Dublinie potwierdziła organizacja KSW. "Irokez" powróci do startów po kilkunastomiesięcznej przerwie - ostatni pojedynek stoczył w marcu zeszłego roku podczas gali KSW 34 w Warszawie, kiedy pokonał Krzysztofa Kułaka. Jewtuszko w przeszłości dzierżył pas mistrzowski KSW w kategorii lekkiej.

Reprezentant Berserkers Team Szczecin w mediach społecznościowych już na początku września zapowiadał swój powrót do klatki. O "Irokeza" kibiców pytała również sama organizacja KSW. 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Macieja Jewtuszko!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie