Polacy oszukani przez sędziego! Kontrowersja przy rzucie karnym (WIDEO)

W meczu eliminacji mistrzostw Europy w futsalu miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. Sędzia ukarał Mikołaja Zastawnika żółtą kartką za dotknięcie piłki ręką po strzale jednego z Węgrów i podyktował rzut karny. Powtórki pokazały, że w rzeczywistości wcale tak nie było. Piłka minimalnie minęła rękę Polaka.

W 18. minucie drugiej połowy Węgrzy wyprowadzili akcję na bramkę Polaków. Co prawda piłka po strzale jednego z nich minęła słupek, lecz sędzia ku zdziwieniu wszystkich podyktował rzut karny. Żółtą kartkę za dotknięcie piłki ręką w polu karnym otrzymał Mikołaj Zastawnik. Problem w tym, że dotknięcia wcale nie było! Powtórki dokładnie pokazują, że futbolówka przeleciała obok ręki Polaka.

Niestety bramkarz Michał Kałuża nie zdołał obronić strzału i Polacy po tej bramce przegrywali już 0:2.

Kontrowersyjna sytuacja w załączonym materiale wideo.