Młodzi piłkarze Realu wygrali... 10:0

Drużyna Realu Madryt do lat 19 wygrała w pierwszym meczu fazy grupowej Młodzieżowej Ligi Mistrzów z Apoelem Nikozja 10:0. Trzy gole dla „Królewskich” strzelił wprowadzony na boisko po przerwie Pedro.

Mecze Młodzieżowej Ligi Mistrzów rozgrywane są zwykle kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem drużyn dorosłych. Rywale w obu przypadkach są tacy sami. O 16 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Realem, a Apoelem w kategorii do lat 19.

Hiszpanie pewnie zwyciężyli 10:0, a strzelanie rozpoczęli już w 18. minucie meczu. Na przerwę schodzili wygrywając 5:0. Od razu po zmianie stron trener gospodarzy, Jose Maria Gutierez Hernandez, zdecydował się wpuścić na boisko dwóch nowych piłkarzy. Odwdzięczył mu się szczególnie Pedro, który zdobył trzy bramki. Wpisał się na listę strzelców w 62., 71., i 77. minucie.