Ogłoszenie nowego trenera Legii. Relacja na żywo

Piłka nożna
Ogłoszenie nowego trenera Legii. Relacja na żywo
fot. Cyfra Sport

Jacek Magiera nie jest już trenerem Legii Warszawa. Decyzję o jego zwolnieniu podjął Zarząd Klubu z Łazienkowskiej. Razem z Magierą posady stracili ludzie z jego bliskiego otoczenia, w tym Michał Żewłakow, który pełnił funkcję dyrektora sportowego. Nazwisko nowego trenera "Wojskowych" zostanie ogłoszone o godz. 15:30. Relacja na żywo z oficjalnej konferencji z udziałem nowego szkoleniowca na Polsatsport.pl.

Informacja o zwolnieniu Magiery wstrząsnęła piłkarską Polską. Wielu kibiców zarzuca prezesowi klubu - Dariuszowi Mioduskiemu złamanie obietnicy, o tym, że Magiera to trener na lata, a klub dąży do stabilizacji. Jeszcze niedawno Mioduski przekonywał, że mimo słabszej gry Legii, Magiera ma jego pełne poparcie i doskonale rozumie filozofię i specyfikę pracy w Legii. Odważne słowa nie znalazły poparcia w podejmowanych decyzjach i 40-letni trener musiał spakować walizki.

W zamieszaniu znalazła się także grupka fanów, którzy bronią prezesa twierdząc, że słabe wyniki to wyłącznie wina szkoleniowca i najlepszym wyjściem będzie zatrudnić kogoś nowego. Niektórzy sympatycy stołecznej drużyny są zdania, że klub pozyskał wielu mocnych piłkarzy w letnim okienku transferowym, ale Magiera nie potrafił spożytkować ich możliwości.

 

 

Według wstępnych przesłanek nowym trenerem klubu zostanie Chorwat, który dobierze sobie asystentów. Akademia Legii, także ma być prowadzona przez kogoś z krajów bałkańskich.

Relacja na żywo z konferencji prasowej Legii od 15:30 na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze