PES 2018: Polacy mocni jak nigdy, zobacz jak wyglądają!

E-sport
PES 2018: Polacy mocni jak nigdy, zobacz jak wyglądają!
fot. Cyfrasport

Polska reprezentacja w historii Pro Evolution Soccer nigdy nie była tak silna! W najnowszej odsłonie gry Biało-Czerwoni są jedną z najlepszych kadr narodowych. Ponadto ich wizerunki odwzorowano dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej. Zobacz jak wyglądają Polacy!

Nie tylko w światowym rankingu FIFA nasza narodowa drużyna okupuje wysokie miejsce. Cztery i pół na pięć gwiazdek przyznali Polakom producenci Pro Evolution Soccer 2018. Składa się na to zespołowa wartość ataku 86, pomocy 76 i obrony 79. Reprezentacja znad Wisły śmiało może rywalizować więc z czołowymi jedenastkami z całego globu, w Europie stanowiąc ścisłą czołówkę.

 


Najlepszymi statystykami w polskim składzie pochwalić może się oczywiście Robert Lewandowski (90). Jest on zresztą piątym najlepszym piłkarzem w grze. Najniższą średnią przyznano natomiast Grzegorzowi Krychowiakowi (70). Co prawda, można zarzucić Konami to, że skład nie jest najbardziej aktualny, aczkolwiek jak na standardy japońskiego producenta, wygląda przyzwoicie:

 

Portal PPE.pl przygotował również gameplay z meczu Polska kontra Niemcy.

 


Jeszcze w poprzedniej edycji reprezentacja Polski w niczym nie przypominała narodowej kadry. Wynikało to z braku wykupionej licencji. Tym razem twórcy Pro Evo stanęli jednak na wysokości zadania. Biało-Czerwoni nie tylko mają prawdziwe nazwiska, ale grają w odpowiednich strojach, a co najważniejsze – są nieprawdopodobnie podobni do swoich odpowiedników z krwi i kości. Przekonajcie się zresztą sami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie