Cafe Futbol: O Legii i Pucharze Polski

Piłka nożna
Cafe Futbol: O Legii i Pucharze Polski
fot. Polsat Sport

Zwolnienie Jacka Magiery i zatrudnienie Romeo Jozaka w roli nowego szkoleniowca Legii Warszawa odbiło się najgłośniejszym echem w minionym tygodniu w świecie polskiej piłki. Nic dziwnego, że temat zmian w ekipie mistrza Polski będzie głównym tematem kolejnego odcinka Cafe Futbol. Zapraszamy w niedzielę o 11:00 do Polsatu Sport, Dogrywka wyjątkowo już od godz. 12:05.

Gośćmi Mateusza Borka tym razem będą nasi stali eksperci Roman Kołtoń i Tomasz Hajto, a także dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Robert Błoński. Ten ostatni jak nikt inny zna tematykę Legii Warszawa, o której pisze od ponad 25 lat i na pewno zdradzi szczegóły zmian w sztabie szkoleniowym Wojskowych. Roszad w Legii nie omieszka też ocenić Cezary z Pazurem.

W najbliższym tygodniu czeka nas aż sześć meczów 1/8 finału Pucharu Polski, dlatego ten temat również pojawi się w niedzielnym Cafe. Przed nami między innymi starcie beniaminków Ekstraklasy - Górnika z Sandecją czy trzecioligowego Ruchu Zdzieszowice z przechodzącą przemianę Legią. Do starcia Dawida z Goliatem dojdzie na stadionie w Opolu, ale do Zdzieszowic wybrał się Szymon Zaworski, który sprawdził nastroje kibiców i piłkarzy trzecioligowca przed tym spotkaniem.

Cafe Futbol o 11:00 w Polsacie Sport. Tym razem na Dogrywkę CF na Polsatsport.pl zapraszamy wyjątkowo wcześnie, bo już o 12:05.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze