Gołowkin vs. Alvarez: O której jest walka? Karta walk gali w Las Vegas

Sporty walki
Gołowkin vs. Alvarez: O której jest walka? Karta walk gali w Las Vegas
fot. Youtube

Już w nocy z soboty na niedzielę dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk ostatnich lat, której stawką będą pasy mistrzowskie IBF, IBO, WBA oraz WBC w kategorii średniej. Giennadij Gołowkin (37-0, 33 KO) oraz Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO) wypełnili limity wagowe i już czekają na pierwszy gong. Zobaczcie kartę walk oraz godziny poszczególnych pojedynków.

Na ważeniu obaj pięściarze wyglądali na świetnie przygotowanych pod względem fizycznym. Nie bez przczyczyny walka ta nazywana jest najlepiej zapowiadającym się starciem ostatniej dekady.

Gołowkin to niekwestionowany mistrz wagi średniej, na zawodowych ringach niepokonany. Co ciekawe, jego rywal jest młodszy o osiem lat, a stoczył więcej pojedynków. Aż 51 starć przy zaledwie 27 latach to niecodzienny wyczyn. Przegrał tylko raz, z Floydem Mayweatherem. Wszystko to zapowiada nam genialny pojedynek.

Na gali w Las Vegas w karcie głównej zobaczymy jeszcze trzy inne pojedynki, w tym walkę Diego De La Hoyi - kuzyna legendarnego Oscara.

Pierwsze stracie ma się rozpocząć chwilę po godzinie 2.00. Walka Gołowkin - Alvarez powinna zacząć się około godziny 5.00.

 


Karta walk gali w Las Vegas:

Gennadij Gołowkin (160 funtów) vs Saul Alvarez (160)
kategoria piórkowa: Joseph Diaz (126) vs Rafael Rivera (127)
kategoria kogucia: Randy Caballero (121) vs Diego De La Hoya (122)
kategoria lekka: Ryan Martin (135) vs Francisco Rojo (135,5)

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie