Hajto w wybornej formie! Najlepsze momenty Cafe Futbol

Piłka nożna

Tomaszowi Hajto w niedzielnym Cafe Futbol zebrało się na wspomnienia! Były reprezentant Polski kilkukrotnie rozbawił całe studio, opowiadając o swoich przygodach z Championship, myląc nazwisko nowego szkoleniowca Legii czy też opowiadając o nocnych wyprawach zawodników Legii.

- Legendarny Dennis Wise zawsze mówił mi: Tomek, Championship to liga cięższa niż Premier League! Nie chciałem brać tych słów na poważnie aż do momentu, gdy rozgrywaliśmy mecz, a przy wykonywaniu rzutu rożnego... nie było mnie widać w polu karnym! Krył mnie taki zawodnik - Danny Shittu... Jak bym nie miał dużych spodenek i moja "siódemka" nie wystawałaby za niego to byś nawet nie wiedział, że tam jestem! On głową wybijał piłkę do połowy!
 
Tomasz Hajto w niedzielnym Cafe Futbol poświęconym Legii Warszawa i roszadom trenerskim był w wybornej formie, raz po raz bawiąc zgromadzonych w studio Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Roberta Błońskiego. Byłego reprezentanta Polski wzięło na wspominki i przytoczył kilka anegdot ze swojej bogatej kariery:
 
- Jupp Heynckes dał wywiad, w którym mówił, że gdyby miał Roberto Carlosa na lewej obronie, to by wygrywał... Wywiad ukazał się w Kickerze. Za jakiś czas pyta mnie niemiecki dziennikarz: "Tomek, trener mówi, że nie ma takich zawodników jak Carlos. Jak to odebrałeś?" - Gdyby Roberto Carlos był prawonożny, to w Schalke by nie grał, bo ja gram na prawej obronie! Dziennikarze niestety nie odebrali tego jako żart i musiałem nawet zapłacić 20 tysięcy euro kary...
 
Były reprezentant Polski był na tyle zaangażowany w opowiadanie swoich historii, że w jego wypowiedzi wdarły się małe pomyłki... I tak nowym trenerem Legii został... Józef, zaś między słupkami Juventusu stanął... Maciej Szczęsny. Pozostali goście Cafe Futbol wybaczyli jednak te niedociągnięcia i potraktowali je gromkim śmiechem, nie wybijając 44-latka z rytmu.
 
Najlepsze momenty Tomasza Hajty w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze