Brutalny nokaut angielskiego Trybsona! (WIDEO)

Sporty walki
Brutalny nokaut angielskiego Trybsona! (WIDEO)
fot. Youtube

Aaron Chalmers (2-0, 1 KO, 1 SUB), uczestnik brytyjskiego programu Geordie Shore, zapisał w swoim rekordzie drugie zwycięstwo w zawodowym MMA. Na gali BAMMA 31 znokautował Alexa Thompsona już w 30. sekundzie walki i wyglądało to naprawdę imponująco...

Aaron Chalmers już po raz drugi zamknął usta krytykom, którzy uważają, że klatka to nie miejsce dla niego. W swoim drugiej zawodowej walce na gali BAMMA 31 popisał się widowiskowym nokautem. "Joker" zapowiadał, że skończy walkę jak szybko się da i słowa dotrzymał. Pojedynek znalazł swój kres już w 30. sekundzie rywalizacji.

- Co mogę powiedzieć. Był nokaut, a ja nawet się nie zdążyłem spocić. Po raz kolejny zamknąłem niektórym ludziom usta - skomentował swoją wygraną Chalmers.

Występ Anglika obserwował pięściarski były mistrz świata w kategorii ciężkiej David Haye. - Każdy zawodnik na świecie byłby dumny z takiego nokautu. Co by było, gdyby zaczął trenować dziesięć lat temu? Może byłby mistrzem świata - skomentował Haye.

Geordie Shore, w tłumaczeniu Ekipa z Newcastle, to brytyjski program telewizyjny typu reality show. Program pokazuje życie grupy nieznajomych, którzy wprowadzają się do nowego apartamentu na kilka tygodni. Kamery pokażą dosłownie wszystko: codzienne czynności, awantury, imprezy itp. Polskim odpowiednikiem Geordie Shore jest Ekipa z Warszawy, której bohaterami byli m.in. Alan Kwieciński i Paweł "Trybson" Trybała. Obaj, podobnie jak Chalmers, mają już za sobą zawodowe walki w MMA.

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie