kNg opuścił Immortals. Brazylijczyk nie wytrzymał zawieszenia

E-sport
kNg opuścił Immortals. Brazylijczyk nie wytrzymał zawieszenia
fot. HLTV.org

Vito ‘kNg‘ Giuseppe nie jest już częścią Immortals. Brazylijczyk potwierdził to komunikatem opublikowanym w mediach społecznościowych.

Giuseppe barwy Immortals reprezentował od czterech miesięcy. W tym czasie pomógł formacji dotrzeć do finału krakowskiego PGL Majora, w którym ostatecznie Brazylijczycy ulegli Gambit Esports. Eksperci niejednokrotnie podkreślali, że to właśnie nowy nabytek zespołu umożliwił osiągnięcie tak imponującego sukcesu.

 

Zawodnik najprawdopodobniej dalej grałby dla „Nieśmiertelnych”, gdyby nie efekty niefortunnych zdarzeń w Montrealu. Podczas DreamHacka Open trzech Latynosów spóźniło się na wielki finał. Gracz Counter Logic Gaming – Pujan ‘FNS’ Mehta – zasugerował wówczas, że esportowcy byli skacowani. Wyraźnie wyprowadziło to z równowagi kNga, który nie zamierzał Kanadyjczykowi odpuścić. - Jeśli tego nie udowodnisz, zabiję cię – odpowiedział.

 

Reakcja Immortals była natychmiastowa, a Giuseppe za groźby został zawieszony w obowiązkach gracza. W oficjalnych meczach zastępował go trener - Rafael ‘zakk’ Fernandes. Odbiło się to na wynikach formacji. KNg nie mógł pogodzić się z tym, że jego drużyna przegrywa, a on sam nie może jej pomóc: - Chciałem po prostu grać dla zespołu, który mnie potrzebował i prosił o grę. Sfrustrowany całą sytuacją odszedł z klubu.

 

Skład Immortals:

 

Lucas "LUCAS1" Teles

Henrique "HEN1" Teles

Lucas "steel" Lopes

Ricardo "boltz" Prass

 

Nie wiadomo, kto zajmie miejsce Giuseppe w Immortals. Jedno jest jednak pewne, kNg się nie poddaje i dalej będzie kontynuował karierę esportową.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze